Firma ESET ma już ponad 30-letnie doświadczenie w zabezpieczaniu danych i ochronie użytkowników podczas korzystania z komputerów. To globalna marka, z której rozwiązań korzysta ponad 100 milionów użytkowników w ponad 200 krajach!

To produkty antywirusowe, które wykrywają zarówno znane, jak nowe zagrożenia wirtualnego świata. ESET oferuje produkty dla klientów indywidualnych i biznesowych – zarówno małych, średnich firm, jak i tych z klasy enterprise. ESET doskonale radzi sobie z wykrywalnością zagrożeń i wygrywa w testach bezpieczeństwa Virus Bulletin od 2003 roku. Automatyczna ocena zagrożeń, unikalne, wielowarstwowe, oparte na chmurze technologie chronią przed złośliwym oprogramowaniem. Mały wpływ na wydajność chronionych stacji, łatwe wdrożenie, wsparcie techniczne producenta. ESET przywiązuje wagę do maksymalnej wykrywalności zagrożeń przy minimum fałszywych alarmów.

centralne zarządzanie

Oprogramowanie łatwe do wdrożenia, do zarządzania

Zarządzaj bezpieczeństwem z dowolnej lokalizacji

Licencja ESET Endpoint Protection Advanced Cloud gwarantuje dodatkowe warstwy ochrony sieci firmowej.

Bezpieczeństwo firmy na najwyższym poziomie

Antivirus chroni sieć firmową i podłączone urządzenia przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim albo wykradającym dane.

Dowolny wariant licencji i ochrona w czasie rzeczywistym

Dla każdej licencji do wyboru jest kilka wariantów liczby stanowisk

Skuteczny antywirus dla firm

Całościowy pakiet bezpieczeństwa dla ochrony stacji i serwerów plikowych. Chroni przed ransomware, atakami ukierunkowanymi czy tymi bezplikowymi.

Kopia zapasowa w chmurze

Ochrona stacji roboczych działa na zasadzie wielowarstwowego działania, dzięki czemu stale zapewnia wysoką skuteczność i brak spadków wydajności. Niweluje również ryzyko fałszywych alarmów.

Wybierz odpowiednią ochrone dla Siebie

Zabezpieczymy Twoją firmę przed atakami hakerskimi, złośliwym oprogramowaniem i pomożemy dobrać odpowiednie antywirusy.

PAKIETY BIZNESOWE


Xopero Cloud to niezawodny bakckup w chmurze, dzięki któremu Twoja firma zyska kompleksową ochronę!

PAKIETY BIZNESOWE zarządzane w chmurze

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w swojej firmie Xopero Backup & Restore jest doskonałe dla każdej infrastruktury

Licencjonowanie

Dla każdej licencji do wyboru jest kilka wariantów liczby stanowisk – 5, 10, 25 lub 50. W każdej chwili można zwiększyć wybrany wariant. Pakietami można z łatwością zarządzać za pomocą intuicyjnej konsoli.